Milan dhe Napoli interesohen për Bajramin

Gazetari i njohur italian, Nicolo Schira ka njoftuar se Milani dhe Napoli janë të interesuara për shërbimet mesfushorit shqiptar, Nedim Bajrami.

Bajrami ka shkëlqyer në këtë sezon me fanellën e Empolit dhe tashmë është shumë i kërkuar nga disa skuadra të ndryshme.

Lajmi i madh është se Milani dhe Napoli, dy skuadra që po rikthehen në majat e futbollit italian, janë duke e konsideruar transferimin e tij.

Empoli po kërkon 12 milionë euro për skuadrat e interesuara.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shoqërimi i Vrenozit në polici/ Meta zbulon kush fshihet pas denoncimit

Story i radhës

Trajtoni buzët e thata gjatë dimrit me këto produkte shtëpiake

Të fundit nga