Shoqërimi i Vrenozit në polici/ Meta zbulon kush fshihet pas denoncimit

Presidenti Ilir Meta ka zbuluar se kush qëndron pas denoncimit të korçarit të famshëm, Ilir Vrenozi.

Vrenozi pak para takimit të Lulzim Bashës në Korçë është shoqëruar në polici.

Meta hamendëson se ka qenë Salianji ai që ka bërë denoncimin 4 orë para takimit që mos prishej imazhi i takimit.

“Ndalon Ilir Vrenozin sepse ka çuar rrezik vetë Salianji te komisari dixhital denoncimin 4 orë që mos i prishej imazhi i takimit dhe mirë ka bërë”, tha Meta.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Николовски за Финансии, Рендевски за Здравство: Избрани заменици министри од СДСМ

Story i radhës

Milan dhe Napoli interesohen për Bajramin

Të fundit nga