Mijallkov tregon recetën e milionave

Ish shefi i policisë sekrete Sasho Mijallkov u shërua nga korona dhe u paraqit në Gjykatën Penale për seancën gjyqësore “Parcelat në Vodno”.

Alsat pyeti Mijallkovin për recetën e milionave. Ai me përgjigje:

YouTube video

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rama: Tre liderë, njëri ‘grata’, tjetri ‘non grata’ dhe i treti edhe ‘grata’ edhe ‘non grata’

Story i radhës

Tentativë për vjedhje në rajonin e Karposhit, arrestohen dy persona

Të fundit nga