Media serbe sulmon, përmend Mbappen: Modelja e Kosovës u bë e famshme për shkak të konfliktit me taksistin serb

Media serbe sulmon, përmend Mbappen: Modelja e Kosovës u bë e famshme për shkak të konfliktit me taksistin serb

Një medium serb i del punë edhe me modelen shqiptare me prejardhje nga Kosova. “Kurir” ka shkarravitur në mënyrën e vet.  

“Modelja amerikane me origjinë shqiptare, Lorena Haliti, së fundmi nuk ka postuar shumë foto në profilin e saj në Instagram, e cila ndiqet nga afro 200 mijë persona.

Image

Meqë ra fjala, Haliti (22) tërhoqi vëmendjen e publikut sportiv tre vite e gjysmë më parë kur “ndoqi” Kylian Mbappen, atëherë një yll në rritje i futbollit dhe tani një nga lojtarët më të mirë në planet. Flitet se Mbappe është “çmendur” tërësisht për këtë shqiptare magjepsëse”, shkruan me tej.

Image

“Më pas Lorena u bë e famshme për shkak të konfliktit me taksistin serb në New York!”, shkarravit me tej media serbe.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Beniada provokon Einxhel: Po sikur Dagzin të ta ngacmojë ndonjë vajzë?

Story i radhës

Rama tenton të largohet nga emisioni, Xhunga rrëfen si e përballoi situatën e vështirë

Të fundit nga