Me vajza pothuajse të zhveshura duke bërë twerk, Majk dhe Marin publikojnë klipin “Pa marre”

Dyshja e showbizzit shqiptarë kanë publikuar projektin muzikor.

Majk dhe Marin, këngën e tyre e kanë punuar në studion e producentit të njohur Rzon.

Teksti është shkruar nga vetë reperët ndërsa kipi u realizua nga “Melodi Studio” e mundësuar me regji të Tomas Kuçi.

Theksojmë se, kënga “Pa marre”, është bashkëpunimi i parë i artistëve shqiptarë.

Ndryshe, klipi i këngës paraqet edhe skena  të “nxehta” me vajza.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ishte shpallur në kërkim për largim nga banesa, gjendet i vdekur në një nga rrugët e Tiranës

Story i radhës

“Italia nuk ishte si Turqia”, Muriqi flet për kohën e tij me Lacion

Të fundit nga