Më shumë borë në Mavrovë, më ftohtë në Kodrën e Diellit

Më së shumë borë sot në mëngjes është matur në Mavrovë, 50 centimetra, ndërsa në Kodrën e Diellit 38 centimetra dhe pason Krusheva 30 centimetra borë.

Temperatura më e ulët u regjistrua në Kodrën e Diellit me -8 gradë celsius, Mavrovë -6, Ohri, Manasti dhe Krusheva -4.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rama paralajmëroi një lajm të pabesueshëm mbi rolin e Shqipërisë/ Çfarë pritet nga takimi i kryeministrit me Sekretarin Blinken

Story i radhës

Ministri Shaqiri: Embla kthehet në mesin e shoqeve dhe shokëve të klasës

Të fundit nga