Më në fund! Ndodh puthja mes Brunos dhe Florjanës në Për’puthen

Puthja mes Brunos dhe Florjanës ndodhi më në fund, këtë natë në Për’puthen Prime.

Mes dritave dhe rikthimit të momenteve më të bukura të të dyve, surpriza e Brunos për Florianën i la të gjithë pa fjalë.

Në një ambient jashtë studios, ai ia mbylli sytë Florjanës për të mos zbuluar asgjë nga surpriza.

Ai e mbajti në krahë gjatë rrugës që të mbërrinin sa më shpejt tek ambienti special posaçërisht për vajzën.

Shumë emocione përjetuan të dy, ndërsa më në fund ndodhi puthja që të gjithë mezi e prisnin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Berisha lëviz gurët për marrjen e PD, ja çfarë do të ndodh nesër në orën 12:00

Story i radhës

Atletico fiton me golin e futbollistit Koke

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish