Marcus Thuram në radarin e United

Marcus Thuram është në radarin e Man United.

United është ende në kërkim të një sulmuesi për të zëvendësuar Cristianon në merkaton e dimrit.

Sipas ‘Bild’, një nga lojtarët që kryeson listën është Thuram, sulmuesi i Borussia Monchengladbach.

Francezi ka pas një Botërorit të mirë, po ndiqet nga shumë ekipe evropiane.

Kontrata e tij përfundon në qershor dhe ai mund të largohet për pak më shumë se 10 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse e ardhmja e tij do jetë në ‘Old Trafford’.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zbulohet identiteti i shtetasit që dyshohet se është vrarë në Bullgari

Story i radhës

Ju zë gjumi me vështirësi, ja sekreti

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish