Manxhuka: Nga opozita, pothuajse askush nuk ishte në seancën për pandeminë

Zëdhënësi për media në Lëvizjen Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, ka thënë se deputetët e opozitës nuk ishin në sallën e Kuvendit, edhe pse kishin thirrur seancë të jashtëzakonshme.

“PDK, LDK e AAK kanë thirrur debat për gjendjen me pandeminë.

Teksa ende po mbahet kjo seancë e thirrur nga këta opozitarë, pothuajse askush nga ta nuk është në sallë”.

“Kaq për sinqeritetin dhe seriozitetin e thirrjes së kësaj seance. Kaq ka interesim për ta për këtë temë”, ka shkruar Manxhuka në rrjetin social Facebook.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

SHBA mbështet zgjatjen e mandatit të organeve të vetingut: Shqipëria e vendosur drejt integrimit në BE

Story i radhës

Në Tetovë po hapet një kazino e re, Lëvizja Antibixhoz po përgatitet për protesta

Të fundit nga