Manchester United merr masa të rënda ndaj Mason Greenwood

Skuadra e Manchester United ka marrë pasa të rënda ndaj lojtarit të tyre, Mason Greenwood.

Sulmuesi i skuadrës angleze është arrestuar ditën e djeshme për shkak të pretendimeve nga gruaja e tij se kishte ushtruar dhunë ndaj saj.

Djajtë e Kuq” fillimisht dolën me komunikatë ku treguan se anglezi nuk do jetë në gjendje të marrë pjesë në stërvitjet e klubit as të luajë deri në vendimin e rradhës.

Por ky nuk ishte ‘dënimi’ i vetëm nga Man United, skuadra nga Old Trafford ka larguar të gjitha fanellat e Greenwood nga faqja zyrtare e tyre, dhe fansat nuk do jenë në gjendje të blejnë fanella të tij.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Kjo bimë është një magnet i vërtetë për dashurinë, çdo shtëpi duhet ta ketë

Story i radhës

Regjistrohen 522 të infektuar dhe 4 humbje jete në 24 orë në Shqipëri

Të fundit nga

Hasani tremb Tiranën

Florent Hasani me shumë mundësi e humbet derbin me Partizanin.  Burime nga klubi bardheblu bëjnë me