Manastir, digjet fabrika e bukës

Zjarri ka kapluar një fabrikë të bukës në Manastir. Pasditen e sotme zjarri ka kapluar fabrikën e bukës  “Zhito Manastir”. Për momentin ende nuk ka informacione nëse ka të plagosur. Në terren tashmë ka dalë ekipi i zjarrfikësve.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

8 këshilla se si të arrini një ekuilibër të shëndetshëm punë dhe jetë

Story i radhës

AKB-ja paralajmëron pasoja, shkak shtrenjtimi i rrymës /Kanë disa kërkesa për qeverinë Kurti

Të fundit nga