Makina përplas këmbësorin, aksident me vdekje në aksin Elbasan-Metalurgji

Shqipëria8 dhjetor 2022

Aksident i rëndë në Koplik, drejtuesi i mjetit humb jetën rrugës për në spital

Rreth orës 21:00, tek rreth rrotullimi Koplikut, shtetasi Martin Lulaj 38 vjeç, banues në fshatin Hot, Malësi e Madhe,  duke drejtuar automjetin  tip Opel, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka …

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Një rekord “i qarë me lot”, Neymar bëhet legjendë për Brazilin…

Story i radhës

10 pyetjet që duhet t’i bëjmë vetes

Të fundit nga