Luana Vjollca duke bërë vokalica

Me një video në llogarinë e saj, Luana Vjollca ka treguar se pas mungesës në ekran i është fokusuar muzikës.

Kësaj here më seriozisht se më parë. Moderatorja ka publikuar një video duke bërë vokalicq, krah së cilës ka shkruar:

“U lodha duke bërë vokalica”.

Komentet e ndjekësve që kanë qenë dyshues për audion e videos kanë qenë të shumta, megjithatë vetë Luana e ka marrë me të qeshur dhe kështu supozohet ta kuptojnë edhe të tjerët

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shqiptari shkëlqen në Belgjikë, shënon golin e dhjetë në këtë edicion 

Story i radhës

Oferta e re për të ndihmuar njerëzit të shpëtojnë nga qyteti i shkatërruar i Mariupolit

Të fundit nga