Loredana publikon pamje nga shtëpia luksoze për fundvit

Rep artistja Loredana Zefi tani ka arritur mbi tre milion ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Për të qenë afër me fansat e saj ajo poston imazhe dhe video të ndryshme edhe nga jeta e përditshme.

Duke qenë se gëzon jetë luksoze, se fundmi e ka treguar shtëpinë e saj se çfarë pamje ka marr për fund vit.

Artistja shqiptare ka postuar Story nga ambienti brenda dhe jashtë ku duket gjithë shkëlqim nga dritat ku nuk mungon as pema e vitit të ri.

Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Familjarët e Peles flasin për gjendjen shëndetësore të legjendës braziliane

Story i radhës

Moska njoftoi se koloneli rus vrau veten, reagon gruaja e tij: Ishte sinjal për Putin, u la pa mbrojtje!

Të fundit nga

Guardiola tremb Cityn

Arsenal-i dhe Manchester City do të përballen sot në Kupën e Anglisë. Një ndeshje shumë e

AlbanianMacedonianEnglish