Linda Halimi ndahet nga bashkëshorti amerikan?!

Këngëtarja Linda Halimi prej disa vitesh është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të jetuar me bashkëshortin e saj BIG D dhe vajzën e tyre.

Edhe pse i ka munguar skenës shqiptare, fansat e saj kanë patur mundësinë ta ndjekin në rrjetet sociale ku ajo gjithmonë ka qenë aktive.

Së fundmi Linda i ka surprizuar paksa ndjekësit në Instagram pasi është shfaqur me fotografi joshëse, duke nxjerrë në pah të pasmet e saj në pishinë.

Image

Linda Halimi, Big D

“Përgatituni të sëmureni nga unë”, ka shkruar Halimi krah fotos, por duket se kjo foto është vetëm hapi i parë, që këngëtarja ndërmerr si beqare.

Mësohet se ajo dhe partneri i saj i kanë dhënë fund martesës së tyre disavjeçare, teksa kanë fshirë çdo fotografi, madje as nuk e ndiqen më në Instagram.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Feronikeli po befason në Malishevë

Story i radhës

Britanikët të prerë kundër zonës së “ndalim-fluturimit”: Ky veprim na çon në luftë me Rusinë

Të fundit nga