Feronikeli po befason në Malishevë

Feronikeli nga Drenasi po befason në stadiumin ‘Liman Gegaj’ në Malishevë, duke treguar lojë të mirë.

Pjesa e parë mes Malishevës dhe  përfundon me rezultat 1:1, ndeshje e javës së 23-të të elitës së futbollit të Kosovës.

Laurent Xhylani realizoi për 0:1.

Në fund të pjesës së parë vendasit (43’) barazuan rezultatin me golin e Pefqelit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Retkoceri: Bac, Prishtina të pret!

Story i radhës

Linda Halimi ndahet nga bashkëshorti amerikan?!

Të fundit nga