Lëshohet në Big Brother VIP kënga e Beatrix dedikuar Donaldit, aktori mezi i njeh zërin: Po kjo kush është

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj pas eliminimit nga shtëpia e famshme ka shumë pak ditë që u lajmërua për herë të parë në rrjete sociale.

U tha se ajo shte në gjende të rëndë psikologjike ndërsa ajo zbuloi se ishte duke punuar në këngën e re.

Para dy ditësh artistja lansoi këngën “Faj”, dedikuar partnerit të saj Donaldit, lidhje qëe solli shumë polemika duke u krijuar trekëndëshi, Bora – Donald – Beatrix.

Gjatë ditës së sotme kënga u lëshua nga vëllau i madhë për herë të parë në “Big Brother VIP” për banorët.

Donaldi i habitur shihet i cili nuk mund të identifikonte zërin e partnerës dhe në një moment thotë: “Po kjo kush është”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Varianti i ri i Omicron: BA.2 më ngjitës, po përhapet “si rrufe” në Evropë

Story i radhës

​BILD: Mbappe ka pranuar kalimin te Reali, paga vjetore rreth 50 milionë euro

Të fundit nga