Lavdëron Benzeman

Ronaldo Fenomeni është shfaqur të flasë dhe e ka bërë me mikun e tij, Christian Vieri, në Bobo Tv në Twitch. Nuk mungonin si zakonisht edhe Antonio Cassano, Nicola Ventola dhe Daniele Adani.

Braziliani ka folur për yjet aktual të futbollit: “Messi është i jashtëzakonshëm, një lojtar i fuqishëm dhe teknik. Ai dëshiron të shënojë në çdo ndeshje. Neymar është një tjetër lojtar më i mirë.

Shpresoj se ai mund të fitojë diçka me Brazilin, por ai është kritikuar në Brazil për shkak të jetës së tij private.  Megjithatë, ky brez futbollistësh është më i mirë se ne jashtë fushës.

Ata hanë mirë dhe flenë shumë. Për ne ishte e kundërta, pa përmendur numrin e femrave që kishim. Thjesht mendoni të kishim të njëjtin mentalitet”, tha Ronaldo mes të tjerash, ndërkohë që u pyet për sulmuesin më të mirë.

“Benzema, nuk ka dyshime për këtë. Lewandowski pas tij. Haaland do të bëhet numri 1, por dy të tjerët janë më të mirë se ai për momentin. Mbappe është gjithashtu shumë i fortë.

Kam lexuar se ai ka nënshkruar një kontratë 50 milionë euro në vit me Real Madridin. Sigurisht, ne luajtëm në kohën e gabuar”, u shpreh braziliani..

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dëshironi që banja juaj të ketë gjithmonë erë të mirë – provoni këtë trik

Story i radhës

Tekstilet e këpucët në Shqipëri ‘mbyten’ nga kërkesat për punë nga Dolce Gabbana, Zara, Polo

Të fundit nga