Lajm i shumëpritur për Xherdan Shaqirin

Ylli nga Kosova, Xherdan Shaqiri, do të startojë nga minuta e parë kundër Marseilles. 

Lajmi bëhet i ditur nga faqja zyrtare e Lyonit. 

Lajm i shumëpritur për djaloshin nga Kosova dhe anëtarin e Kombëtares së Zvicrës.  

Lyoni luan ndaj Marseilles, në ndeshjen e mbetur të javës së 14-të të elitës së futbollit francez. 

Lyon aktualisht renditet në vend të 11-të me 31 pikë e Marseille është e 3-ta me 40 sosh.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Në Mitrovicë sot pasdite u varros ushtari i UÇK-së, Mursel Uka – Bajgora që papritur ndërroi jetë mbrëmë 

Story i radhës

Si të largoni aromën e cigares nga rrobat?

Të fundit nga