Laçi pret të mësojë kundërshtarin në “play-out”

Sot në orën 16:00 do të luhet finalja e “Play Off”, mes Flamurtarit dhe Apolonisë. Dueli do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena”.

Flamurtari mposhti Korabin ndësa Apolonia përmbysi Vorën duke arritur deri këtu. Njëra prej këtyre skuadrave do të përballet me Laçin dhe fituesi do të ngjitet në Superiore.

NDESHJA E SOTME

FLAMURTARI-APOLONIA ORA 16:00

FORMACIONET ZYRTARE

APOLONIA: Harizaj, Asllanaj, Shanaj, Trifoni, Hebeja, Musa, Repaj, Bajzade, Ndubuisi, Maksuti, Antoni | Trajner: Artan Mërgjyshi

FLAMURTARI: Teqja, Beqja, Sebastian, Souza, Ramadani, Diamanti, Frashëri, Sidibe, Kriviçiç, Batha, Pjeshka | Trajner: Eqerem Memushi.

Burimi: botasot.info

Story i mëparshëm

​Bullgaria shënon Ditën e Ndërgjegjësimit të Fondit Evropian të Mbrojtjes

Story i radhës

Nënsekretarja amerikane takohet me Vuçiqin, ia përmend Kosovën

Të fundit nga