Ky pritet të jetë trajneri i ri i Man United!

Nuk ka dyshime, ky pritet të jetë trajneri i ri i Man United!   

Te Manchester United duket se nuk ka gjasa që Ralph Rangnick të qëndrojë në stol.

Nuk ka arritur të përmirësojë imazhin e skuadrës dhe tashmë rrezikon të humbasë zonën Champions.

Ndaj objektivi i parë për trajnerin e ri të “djajve të kuq” është Eric Ten Hague nga Ajax, pasi duket se edhe ai duket i interesuar për të marrë drejtimin e Manchester United.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kërcënimet ruse me armë bërthamore, gjeneral Qehaja paralajmëron Luftë të Tretë Botërore nëse ndodhë kjo gjë

Story i radhës

KLGJ insiston në mbrojtjen e projektit të hartës së re gjyqësore: Shkurtimi i gjykatave është projekt ‘vizionar’

Të fundit nga