“Ky nuk do të jetë një Shën Valentin romantik”/ Çfarë po paralajmëron astrologia?

Shën Valentini apo dita e të dashuruarve është një nga festat më të dashura e më të festuara në mbarë botën.

Çdo vit në këtë ditë çiftet gjejnë mënyrat më të veçanta, suprizuese dhe emocionuese për të shprehur dashurinë e tyre!

Astrologia Denisa Shyle tregoi se çfarë të dhuroni nesër për Shën Valentin sipas shenjave të zodiakut.

“Ky Shën Valentin nuk do të jetë aq romantik sa vitet e tjera ndaj mund të drejtohemi te gjërat materiale duke u bazuar te shenjat e horoskopit. Nëse partneri juaj është shenja e demit duhet të dini që personat e kësaj shenje e kanë shumë të rëndësishme rehatinë, mund të organizoni diçka në ambientet e shtëpisë, zgjidhni ushqim të mirë pasi ata e duan shumë atë”-tha astrologia për News24.

Story i mëparshëm

I vuri flakën djalit të dajës dhe kreu marrëdhënie me kushërirën – detaje tronditëse nga e kaluara e Altin Çokut

Story i radhës

Stinori pranveror starton të shtunën me ndeshjen Gostivari – Vardari

Të fundit nga