Kur të shihni buqetën e Lori Hoxhës, nuk do ju hyjnë kurrë në sy tufa të tjera lulesh

Si në prag të Shën Valentinit, Lorit i ka ardhur një buqetë me lule fiks në momentin e duhur.

Ajo e ka publikuar në Instagram dhe ka treguar se ndihet e llastuar. Dhe me të drejtë! Kjo buqetës nuk është fare e zakontë.

Veç faktit që është shumë e madhe, kombinimi i ngjyrave është thjesht shumë i bukur.

Image

Fotoja e publikuar nga Lori Hoxha

Meqë Shën Valentini është afër dhe jeni fansa të luleve, kërkojani me stil të dashurit dhe mbase realizoni foto si këto të Lorit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

MPJ e Maqedonisë jep detaje për takimet e grupeve të ekspertëve me Bullgarinë

Story i radhës

SHBA i kërkon qeverisë kanadeze të ndërhyjë për t’i dhënë fund bllokadës nga protesta në kufi

Të fundit nga