Ku po fshihet kësaj radhe me pushime Arta Elezaj

Modelja dhe aktorja e njohur është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo është duke e shijuar këtë kohë duke udhëtuar në vende të ndryshme luksoze.

Image

 

Së fundi, ajo duket se është duke e shijuar bregdetin në Turqi.

Këtë e zbuloi përmes një fotografie të postuar në Instagram si dhe nga InstaStory të saj.

Image

 

Si duket ajo po i shijon këto ditë dhe nuk ka ndërmend të rikthehet njëherësh në vendlindje.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

220 mijë ukrainas kthehen në vendlindje

Story i radhës

Tenku rus godet me predhë objektet e banimit në Mariupol

Të fundit nga