Komuna Saraj dhe Kalliri i Mirësisë ndan 200 pako ushqimore

Organizata humanitare “Kalliri i Mirësisë” bashkë me Komunën e Sarajit me rastin e muajit të bekuar të Ramazanit sot ndërmorën aksion humanitar duke shpërndarë 200 pako me produkte ushqimore në të gjitha vendbanimet e Komunës tonë.

E përshëndesim iniciativën e organizatës humanitare të cilët gjithmonë në raste të veçanta kanë ndihmuar dhe gëzuar familjet me nevoja.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kongresi i PS, Veliaj: Fitorja spektakolare në Vorë e Rrogozhinë, mesazh për zgjedhjet e ardhshme

Story i radhës

Trajneri anglez tërhiqet nga futbolli

Të fundit nga