Kini kujdes nga nervat e këtyre shenjave

Akrepi

Akrepi është një tjetër shenjë që shpërthen në inat, por di gjithmonë ta kthejë situatën në favor të tij. Ai nuk ka nevojë të ngrejë zërin për të zemëruar kundërshtarin. Të lindurit e kësaj shenje kanë prirje për sjellje pasive-agresive. Në vend që të bërtasin dhe thyejnë enët, ata mbështeten tek përbuzja dhe dinakëria.

Gaforrja

Kjo është një shenjë shumë emocionale. Kritika apo qëndrimi më i vogël, e bën atë aq neroz, sa ndihet i lënduar nga njerëzit që ka besim. Kushtojini vëmendje çdo fjale që i thoni.

Dashi

Kjo shenjë është shumë ambicioze dhe impulsive, është një nga shenjat e nxehta të zodiakut. Ai nuk lufton për t’u grindur, por për ta bërë më të gjallë ekzistencën e tij. Nëse nuk doni ta zemëroni, jepini atij hapësirën personale.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Voa/ SHBA dhe Rusia bien dakord të vazhdojnë bisedimet për Ukrainën

Story i radhës

Curri: Ja si po bashkëpunon Rama-Basha për Bashkinë Shkodër

Të fundit nga

Fofana ka dhënë fjalën

Fofana ka dhënë fjalën! Përveç sulmuesit, Milani raportohet se po punon në këtë hapqësirë merkatoje për