Këto janë temperaturat për nesër e pasnesër në Kosovë

Masat e ajrit me origjinë polare janë duke u zhvendosur drejt lindjes duke krijuar mundësi për zbutjen e këtij acari.

Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -10 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga veriperëndimi e lehtë deri mesatare

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Këshillimi Kombëtar, sekretari Organizativ i PS, Arben Pëllumbi zbulon qëllimin e nismës

Story i radhës

Hetuesit bullgarë zbulojnë se kush është fajtori për aksidentin në Bullgari ku humbën jetën 45 persona shqiptarë

Të fundit nga