Këto 8 gjëra nuk duhet t’i jepni kurrë, madje edhe tek të afërmit tuaj

Të gjithë e dimë se furçën e dhëmbëve nuk duhet ta përdorin dy persona. Ajo është një send personal që përmban baktere dhe shpesh herë kthehet në burim sëmundjesh. Megjithatë janë edhe disa sende të tjerë, të cilët deri më sot ndoshta do i keni ndarë me dikë tjetër, por bëni mirë që të mos përsërisni këtë gabim. Më poshtë po ju tregojmë një listë të gjërave që nuk duhet të kenë kurrë më shumë se një pronar.

1-Buzëkuqët

2-Kufjet

3-Pjasterin

4-Antidjersën

5-Peshqirin

6-Manikyrët dhe produktet e tjera të kozmetikës

7-Produktet e kujdesit të lëkurës

8-Shapkat që mbani brenda në shtëpi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Afera Pegasus: Paditë e para kundër Hungarisë

Story i radhës

Ronaldo: Në Brazil e sulmojnë për jetën private, por mua Neymar më çmend!

Të fundit nga