Kështu duket Fatmir Spahiu me këmishë e kravatë

Zakonisht aktori Fatmir Spahiu nuk është kaq formal sa në më këtë foto ku shihet me këmishë e kravatë.

Aktori i shumë roleve në seriale të ndryshme, por edhe projekte filmike, ka lansuar këtë foto që vjen nga një nga xhirimet e fundit.

Ndonëse mjaftë serioz në këtë pozë, sërish portreti i aktorit Fatmir Spahiu provokon mjaftë të qeshura.

Aktori i njohur i serialit të dikurshëm “Kafeneja Jonë” është tejet i pranishëm me mbishkrime në “Facebook”, ku edhe merr shumë “like” dhe pranon me qindra komente të ndryshme.

Image

Fatmir Spahiu

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Paralajmërimi i virologut të famshëm gjerman për Omicronin

Story i radhës

FFK po e shqyrton tërheqjen nga Komiteti Olimpik i Kosovës

Të fundit nga