Kaq gjoba u shqiptuan për mosrespektim të ligjit antiCOVID në 24 orët e fundit

Kosova21 janar 2022

Me nderime ushtarake iu dha lamtumira e fundit nënoficerit Besim Bajraktari

Me homazhe në Kazermën ,,Adem Jashari” dhe me ceremoni ushtarake, dje në Batllavë të Podujevës,  në praninë e familjarëve, miqve, shokëve dhe kolegëve të Forcës së Sigurisë së Kosovës, u varros me…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

I dënuar nga Italia, Gjykata në Shkodër çon në burg 45-vjeçarin me dy emra që u kap në Rinas

Story i radhës

Shqiptohen 165 masa kundër kundërvajtësve në komunikacion

Të fundit nga