“Jam e mërzitur”/ I ndodhi ajo që nuk e priste kurrë, ja veprimi më i fundit i Monikës

Aktores së njohur, Monika Lubonja i ka ndodhur e papritura.

Ish-banores së Big Brother VIP, i kanë vjedhur Instgramin dhe lajmin e bëri të ditur vetë ajo.

Përmes një video të postuar nga profili i saj në Tiktok, Monika thotë se është ka dy ditë pa Instagram dhe është shumë e mërzitur. Kjo pasi ky aplikacion për të gjithë personazhet e famshëm është kthyer në një domosdoshmëri për punë.

Mirëpo kjo nuk e ka ndalur aktoren e cila ka vendosur ti përkushtohet Tik Tokut.

Monika ka publikuar një video nga Big Brother ku shfaqet me Donaldin dhe Dagz.

“Një nga momentet më të bukura që kam kaluar në shpi” shkruan Monika krah videos.

Image

Postimi i Monika Lubonjës

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mjeku që vdiq dje para një viti kishte diplomuar, ishte fejuar tre muaj më parë

Story i radhës

Policia e ndërpren marshimin e Paradës së Krenarisë në Ankara, 30 të arrestuar

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish