Ja si do të jetë moti gjatë ditës në Maqedoni

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në interval prej 10 deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 29 deri në 36 gradë.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 34 gradë Celsiusë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Dita Ndërkombëtare e Nelson Mandelas

Story i radhës

E vetmja gjë që nuk duhet të bëni kur ndaheni papritur nga partneri

Të fundit nga