Ja kur lëshohet rryma elektrike në Haraçinë

Pas 5 ditësh më në fund është lëshuar rryma elektrike në Haraçinë të Shkupit, përveç kësaj banorët kishin mbetur edhe pa ujë, sepse hidroforët nuk punojnë pa rrymë. Për këtë problem reagoi edhe Avokati i Popullit, Naser Zyberi,ku tha se kishte kontaktuar me banorët pas çka ka ka nisur procedurë në institucionin që përfaqëson. Por, sot mesa duket problemi më në fund është zgjidhur dhe Haraçina ka rrymë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

I zuri frymën me shirit ngjitës dhe i mbuloi kokën me qese plastike/ Gjykata e liroi, zbulohen detaje tronditëse nga vrasja që Burim Duraku kreu në Greqi

Story i radhës

Juventusi “tërbon” tifozët bardhezi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish