Ish- konkurrenti i Për’puthen konfirmon ndarjen nga e dashura e tij?

Lidhjet e konkurrentëve të Për’puthen nuk po zgjasin shumë.

Arjon Luli është një nga konkurrentët e Për’puthen ku pas skandalit me Ana Lleshin u përjashtuan të dy nga emisioni.

Tutje Arjoni nuk vonoi shumë dhe nisi lidhjen me modelen Serena Sulë, ku u bënë çifti më i komentuar i showbizit.

Kjo jo pa arsye për shkak se Serena dhe Arjola njihen për fotot dhe videot e tyre erotike që i kanë ndarë në rrjetet sociale.

Ndonëse para një jave ata u “martuan” live në emisionin “n’Kosov show”, Arjoni sot ndau lajmin me ndjekësit e tij në instagram se ata nuk janë më bashkë.

Ai ndau një foto me Serenën duke shkruar “2022 nis film tjeter! Kujdesu per veten Rrapatushe” duke e shoqëruar me këngën e Majk dhe Ghetto Geasy “S’jena mo”.

Pas kësaj mbetet të presim reagimin e Serenës.

Image

Arjan dhe Serena

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

ShBA e përkushtuar për mbrojtjen e Ukrainës

Story i radhës

Toma, lojtar i St. Gallenit

Të fundit nga