Ish-konkurrenti i Për’puthen: Bora Zemani nuk na thoshte as “mirëmëngjesi”

Markeliano, ose ndryshe Marko ka qenë i ftuar pas daljes nga “Për’puthen”, në intervistën e tij të parë në #Expuls  nga Ronaldo Sharka në ekranin e RTV Ora.

I pyetur nga autori dhe moderatori i emisionit nëse vazhdon të ruajë kontakte me  stafin e programit pas largimit, Marko foli me rezerva:

“Jo jo. Nuk ruaj kontakte. As asokohe nuk kisha, vetëm një gocë merrej me ne tek grimi që na ndihmonte.

Madje edhe moderatorja Bora Zemani mezi na fliste, edhe mirëmëngjesin e kishte me zor”-, u shpreh ai duke shtuar të tjera detaje.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sociedad vendos klauzolë “të çmendur” për shqiptarin e Kosovës

Story i radhës

Epoka e hipokritëve!

Të fundit nga