Ish-banori i “Big Brother VIP” zbulon se Iliri ka thyer njërën nga rregullat kryesore të produksionit

Tan Brama ka folur për eksperiencat brenda shtëpisë.

Ndërkohë, ai shprehu mendimin e tij për secilin nga banorët.

Balerini, Tan Brama zbuloi se me Ilirin ka kaluar momente të mira, gjithashtu zbuloi një sekret.

Ai tha se ka komunikuar me shënja me Ilirin gjë kjo e cila është e ndaluar nga produksioni i “Big Brother VIP”.

“Unë dhe Iliri ngacmonim me gishta, dua ta mbaj sekret këtë”, thotë ish-banori teksa e përcjell momentin më të qeshura.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Në Bjeshkët e Shkrelit dhe Dramadolit

Story i radhës

Cili është shteti me më shumë ishuj në botë?

Të fundit nga