I ka ngelë hatri se nuk fitoi? Donaldi shfaqet në festën e “Big Brother VIP” i veshur si…

Top Channel ka organizuar sot një festë për të gjithë pjesëmarrësit në Big Brother VIP.

Në mesin e personave që festojnë është dhe fituesi Ilir Shaqiri i cili është parë duke kërcyer me Sara Hoxhën.

Mbrëmjen e djeshme, Top Channel, ka organizuar një super festë për të gjithë pjesëmarrësit në “Big Brother VIP”.

Image

Donald Veshaj

Rrjetet sociale të personave që ishin në këtë festë të madhe, janë mbushur me foto apo video nga momentet më të bukura.

Në mesin e personave që festuan ishte edhe fituesi i këtij edicioni të BB VIP, Ilir Shaqiri, i cili iu bashkua të tjerëve më vonë, pasi ishte i ftuar në emisionin “Open”.

Image

Donald Veshaj

Ndërsa Donald Veshaj duket se ka veshur kostumin e Spidermanit, që është personazhi i tij i preferuar, të cilën e ka thënë dhe brenda shtëpisë së Big Brother.

Me pjesëmarrjen në festë, aktori i humorit së bashku me të vëllanë, kanë hedhur poshtë thashethemet për hatërmbetje me produksionin. Tashmë fansat e tyre janë në pritje të emisionit që mban titullin e shprehjes së famshme të Donaldit brenda shtëpisë së BB VIP, “Më lër të flas…”.

Image

Donald Veshaj

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ish-trajneri i PSG-së do të marrë drejtimin e Kosovës

Story i radhës

Shpëtohet 31 vjeçarja që mbeti e bllokuar për një orë me kokë në oxhak

Të fundit nga