Horoskopi nga Paolo Fox, 25 Janar 2022

Dashi: Bëni mirë të shihni të ardhmen me optimizëm për romancën tuaj të dashurisë. Ndërsa në punë, përpiquni të bëni atë që besoni vërtet. Nuk do ketë zgjidhje, të paktën para muajit maj, për problemet ligjore dhe financiare.

Demi: Hëna nuk është në shenjën tuaj, ndaj përpiquni të mos detyroni partnerin për të bërë disa gjëra që ju i doni sepse do të nxisni konflikte. Në punë ka disa vonesa të vogla, por nga data 31 gjithçka do të ndryshojë.

Binjakët: Në dashuri mund të përjetoni momente vërtet të rëndësishme. Në punë ndihuni pak të lodhur, por përpiquni t’i kushtoni vëmendje cështjeve që lidhen me gjobat dhe telashet.

Gaforrja: Nuk jeni shumë të qetë në dashuri, ndaj përpiquni të sqaroheni. Në punë, tashmë gjithçka që ju propozohet është pozitive sepse lidhet me të ardhmen.

Luani: Në historinë tuaj të dashurisë ka pak tension, por është më mirë të relaksoheni për 48 orë. Në punë, përpiquni t’i kryeni marrëveshjet me kujdes!

Virgjeresha: Në dashuri përpiquni të shmangni grindjet, por nëse shoqëroheni me një person të lindur në shenjën e Binjakëve, nuk do të jetë aq e lehtë të heshtni. Në punë, gjithmonë dini çfarë të thoni dhe si të reagoni!

Peshorja: Në dashuri jeni pak të shqetësuar, përpiquni të qëndroni të qetë. Në punë fillon një fazë rikuperimi, për fat të mirë nuk ka pengesa!

Akrepi: Hëna është në anën tuaj dhe mund të merrni edhe një surprizë të këndshme në dashuri. Në punë, fundi i muajit mund të jetë i rëndësishëm!

Shigjetari: Pritet që të keni takime të reja me persona që pëlqeni, por mos u fiksoni pas tyre. Ndërsa në punë premtohen gjëra të mëdha dhe konfirmime për disa çështje që i keni pritur prej kohësh!

Bricjapi: Më në fund do të keni çaste romantike për romancën tuaj. Në punë ndiheni më mirë dhe ata që duan të përfshihen duhet të jenë gati për të hedhur hapa të rëndësishëm.

Ujori: Sot është më mirë të distanconi njerëzit që duan t’ju testojnë me çdo kusht. Në punë, përpiquni të sqaroni çdo keqkuptim.

Peshqit: Në dashuri do ti jepni fund një historie dashurie që nuk ju jep më lumturi. Në punë, sot dhe nesër mund të merrni dhurata dhe surpriza.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Биљали: Заради можната воена експлозија во Украина, САД и ЕУ ќе притиснат да се решат сите спорови на Балканот

Story i radhës

Sami Kanaqi, kryetar i ri i Shoqates Kraja

Të fundit nga