Grubi: 4 fakte në dobi të pensionistëve (Foto)

Zëvendëskryeministri i parë Grubi ka publikuar disa fakte të cilat janë në dobi të pensionistëve.

👇4 fakte që në dobi të pensionistëve i sjell metodologjia e re për rritjen e pensioneve dhe ndihma direkte financiare për muajt Mars, Prill dhe Maj.

Story i mëparshëm

Tensionet mes demokratëve vonojnë shpërndarjen e materialeve zgjedhore në Lushnjë

Story i radhës

Grubi: Lavdi e përjetshme familjes Jashari dhe të gjithë dëshmorëve të lirisë së Kosovës!

Të fundit nga