“Gjysma e Pejës janë frajerat e tu”, detaje tronditëse nga zullumi i burrit ndaj Gjyljetës

Sot në emisionin “Kosova Today” janë shpalosur detaje nga dosja e prokurorisë për rastin e gruas që u vra mbrëmë në Pejë.

Çifti kishin pasur probleme edhe në kaluarën, ku tashmë i dyshuari për vrasjen në vitin 2021 ishte dënuar për dhunë në familje, me gjobë prej 300 eurosh.

Në aktakuzë thuhet se ai kishte ushtruar dhunë psiqike ndaj gruas së tij, duke e fyer në forma të ndryshme, siç është shprehja “Gjysma e Pejës janë frajerat e tu”.

Story i mëparshëm

Fronti Europian në takim me disa prej K.V në Gostivar, Xhaferi: Nuk ndalemi, na pret fitore historike më 24 prill dhe 8 maj!

Story i radhës

Jakimovski në mbrojtje të specializantëve: Kontributet për sigurim shëndetësor të kthehen në 13%

Të fundit nga