Ganiu uron Fitër Bajramin:Ta rujamë zemrën e shpritin e pastërt në çdo çast

Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu përmes një video fjalimi ua uron festën e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve myslimanë.

Gëzuar Fitër Bajrami, Ju uroj në radhë të parë shumë shëndet, paqe dhe begati në secilën familje, të qëndrojmë afër njëri tjetrit, ta respektojmë gjithsecilin.
Qofshin të pranuara agjërimi dhe lutjet e bëra. Paqja dhe mëshira e Zotit qoftë gjithmonë mbi ju dhe familjet tuaja!

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/videos/1038426297074371

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vazhdon evakuimi i civilëve nga Mariupoli

Story i radhës

Bexheti uron Fitër Bajramin: Të jemi të sinqert dhe human ndaj gjithsecilit

Të fundit nga