Bexheti uron Fitër Bajramin: Të jemi të sinqert dhe human ndaj gjithsecilit

Kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti ka uruar besimtarët myslimanë për Fitër Bajramin.

Në emrin tim personal dhe në emër të administratës së Komunës së Sarajit, të gjithë besimtarëve ju uroj festën e Fitër Bajramit duke ju dëshiruar mirëqenie në familjet tuaja si dhe pranimin e аgjërimit, lutjeve dhe veprave të mira të bëra gjatë muajit të Ramazanit.
Urime për shumë vite festa e Fitër Bajramit! Të jemi të sinqert dhe human ndaj gjithsecilit

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ganiu uron Fitër Bajramin:Ta rujamë zemrën e shpritin e pastërt në çdo çast

Story i radhës

Zonja e Parë e SHBA-së viziton Rumaninë dhe Sllovakinë

Të fundit nga