Formacionet zyrtare, Ajax-Benfica

Brazimi 2-2 në ndeshjen e parë ndërmjet Ajaxit dhe Benfikës lë gjithçka të hapur sa i përket asaj se cila prej këtyre dy skuadrave do të vazhdojë tutje në Ligën e Kampionëve.

Në sfidën e sotme që fillon nga ora 21:00 dhe që zhvillohet në stadiumin “Johan Cruijf Arena” të dy skuadra vijnë me shumë mungesa të rëndësishme, por që kanë synim të njëjtë, për të ecur më tutje në këtë garë.

Këto janë formacionet zyrtare:

Ajx: Onana, Timber, Alvarez, Gravenberch, Tadic, Antony, Mazraoyi, Blind, Martinez, Haller, Berghuiz

Benfika: Odysseas, Gilberto, Otamendi, Vertonghen, Grimaldo, Weigl, Taarabt, Rafa, Everton, Ramos, Darwin

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Udhëtuan me tren, kryeministrat e këtyre shteteve mbërrijnë në Kiev

Story i radhës

Ganiu: Edhe shumë projekte të rëndësishme për Çairin dhe Çairasit!

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish