Fjoralba Ponari në zi, nëna e saj përcillet sot në banesën e fundit

Fjoralba Ponari ka humbur të ëmën ditën e djeshme.

Nëna e moderatores është ndarë nga jeta në moshën 54-vjeçare për arsye që nuk dihen ende.

Ceremonia mortore do të mbahet ditën e sotme dhe trupi do të prehet në Tropojë.

I shprehim moderatores ngushëllimet për këtë humbje të madhe. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

34,208 raste aktive me koronavirus në Kosovë

Story i radhës

Reshje në të gjithë territorin dhe rritje e lehtë temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

Të fundit nga