Fjolla Morina rikthehet me poza provokuese

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina është rikthyer në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar në Instagram disa fotografi krahë shokut të saj më të ngushtë.

Fjolla u shfaq e veshur me një fustan të gjelbër dhe ka vënë në pah linjat super seksi.

Ndryshe, Fjolla Morina është një ndër emrat më të komentuar në medie për jetën e saj private.

Image

Fjolla Morina

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Fillojnë punimet në tribunën lindore të stadiumit të 2 Korrikut

Story i radhës

Banorët në vijën e frontit s’presin shumë ndryshime në Donbas

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish