Fillojnë punimet në tribunën lindore të stadiumit të 2 Korrikut

Kanë filluar punimet në tribunën e stadiumit të 2 Korrikut në Prishtinë.

Lajmin e ka bërë të ditur drejtori i Sportit në Komunën e Prishtinës, Granit Rugova nëpërmjet  një postimi në profilin e vet në “Facebook”.

“Fillojnë punimet në tribunën lindore të stadiumit të 2 Korrikut në Arbëri.

Tribunë e cila është e nevojshme për t’i plotësuar kushtet e zhvillimit të ndeshjeve të Superliges së Kosovës dhe aktiviteteve ndërkombëtare për gjenerate të reja”, ka shkruar Rugova..

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bexheti takon muftiun e Shkupit Qenan Ismaili

Story i radhës

Fjolla Morina rikthehet me poza provokuese

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish