Fisnik Syla është penduar për martesën me Fjolla Morinën

Biznesmeni i njohur Fisnik Syla dhe këngëtarja Fjolla Morina ka muaj që kanë përfunduar lidhjen e tyre dhe janë ndarë.

Por edhe pas ndarjes dyshja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Fisniku ishte pjesë e një intervistë në “SyriTv” ku foli rreth kësaj martese.

Ndër tjerash ai tha që është bërë pishman që është martuar me këngëtaren Fjolla Morina.

“Unë jam Fisnik Syla, unë njihem edhe më parë në portalet Belge si një biznesmen i suksesshëm dhe si deputet në komunën ku jetoj dhe nuk kam qejf të njihem si partneri i saj”, tha ai. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ajdini: 36% e të varfërve në Maqedoninë e Veriut vijnë nga sektori i bujqësisë

Story i radhës

Ministri ukrainas jep detaje nga biseda me Antony Blinken

Të fundit nga