Filloristët në shkollë pa maska, kërkon KSI nga Qeveria

Komisioni për Sëmundje Ngjitëse siç bëjnë të ditur nga atje për TV21 propozon heqjen e maskave për nxënësit e shkollave fillore në të gjitha lëndët mësimore.

Ky rekomandim duhet të kalojë edhe në Shtabin e krizës dhe në Qeveri.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Një person mbush veturën me naftë dhe paguan me 100 euro false

Story i radhës

MPB: Harmonizim i rrogës minimale dhe rritje për 5% në shtator

Të fundit nga