​FFK zbulon orën kur fillon shitja e biletave për miqësoren Kosovë-Burkina Faso

Federata e Futbollit e Kosovës ka njoftuar se sot në orën 13:00, do të fillojë shitja e biletave për ndeshjen miqësore Kosova – Burkina Faso.

E cila zhvillohet më 24 mars në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë në orën 18:00.

“Shitja e biletave bëhet në mënyrë fizike në dy pika të kompanisë Artmotion në Prishtinë – në Pejton (rruga Perandori Justinian) dhe në Grand Hotel (Sheshi Zahir Pajaziti)”, thuhet në njoftimin e FFK-së.

Pas Burkina Fasos, Kosova do të ballafaqohet me Zvicrën, në një tjetër ndeshje miqësore.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Afganët e strehuar në Lezhë largohen nga Shqipëria

Story i radhës

Flet qytetarja që u largua nga Mariupol: Fëmijët po vdesin nga dehidratimi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish