FBK dhe Peja, të enjten shpalosin të gjitha detajet

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) ju njofton se, të enjten (27 Janar) do të organizojë konferencë për media, ku do të shpalosen detajet rreth organizimit të Final 8 Kupës së Kosovës.

Në këtë konferencë do të nënshkruhet zyrtarisht marrëveshja ndërmjet Kryetarit të FBK-së, Arben Fetahu dhe Kryetarit të KB Peja, Fatmir Gashi, kurse në konferencë rreth detajeve do të flasin edhe Sekretarja e Përgjithshme e FBK-së, Elvira Dushku dhe Përfaqësuesi nga kompania e kontraktuar për organizim nga KB Peja, Luan Maloku.

Konferenca mbahet nga ora 11:00 në zyrat e reja të FBK-së.

Gara e Kupës pritet me kureshtje të madhe.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Пендаровски: Нема одлука за воено учество во Украина, во АРМ процедурално е подигнато нивото на борбена готовност

Story i radhës

Përfaqësues të qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë nënshkruan disa memorandume për mirëkuptim dhe deklarata për bashkëpunim

Të fundit nga